دستگیری ۱۷ اراذل و اوباش در قزوین

دستگیری ۱۷ اراذل و اوباش در قزوین     دستگیری ۱۷ اراذل و اوباش در قزوین                       معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ۱۷ نفر از اراذل و اوباش شهر قزوین طی یک عملیات دستگیر شدند.                  

معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ۱۷ نفر از اراذل و اوباش شهر قزوین طی یک عملیات دستگیر شدند.

 

«فرزین افروز» در این باره بیان داشت: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش شهر قزوین ۱۷ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه دار قزوین دستگیر شدند.

 

وی ادامه داد: اراذل شناسنامه دار افرادی هستند که شناسایی شده و در مراجع انتظامی و قضایی دارای سابقه هستند.

 

معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: از این تعداد اراذل و اوباش شناسنامه دار اقلامی از قبیل تجهیزات ماهواره، سلاح سرد، مواد مخدر از نوع شیشه، تریاک، هروئین و غیره کشف شده است.

 

وی عنوان کرد: وقوع نزاع های دسته جمعی و گروهی و استفاده از انواع سلاح های سرد توسط عاملان این حوادث علاوه بر ایجاد بی نظمی و اخلال در عبور و مرور، موجب ترس و وحشت شهروندان، زنان و کودکان و عابران می شود از این رو این دادستانی بر حسب وظیفه ذاتی خود با صدور دستورات قاطع قضایی تمامی افراد شروری که اغلب در زمینه عربده کشی، مزاحمت برای نوامیس، سرقت و چاقوکشی دارای سوابق کیفری هستند را شناسایی و دستگیر کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: از این رو طرح هایی چون جمع آوری قاچاقچیان مواد مخدر، نظارت بر اماکن عمومی و سفره خانه، کافی نت ها و یا طرح جمع آوری اراذل و اوباش را همچون گذشته طی سال جاری ادامه داده و با اقتدار آرامش و امنیت را به تمامی شهروندان هدیه می کنیم.

 

افروز ابراز امیدواری کرد که با قاطعیتی که دستگاه قضایی استان قزوین برای برخورد با اراذل و اوباش دارد دیگر شاهد وجود جو ناامنی در شهر نباشیم.

/ 0 نظر / 6 بازدید